Skip links

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.0.106″][et_pb_row make_fullwidth=”on” make_equal=”on” _builder_version=”3.0.106″][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.0.106″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://matrixkonstruksion.com/wp-content/uploads/2018/06/kulla-1.jpg” _builder_version=”3.0.106″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.106″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.106″]

SIDO QË TA DONI SHTËPINE TUAJ…NE UA BËJMË TË MUNDUR

Dopio ashensor per cdo shkalle

Instalimet e sistemit ngrohje-ftohje multisplit për çdo ambient të  apartamentit

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane. Zgjedhje midis shtrimit me pllaka ose parket.

Hidrosanitare të inkasuara në mur.

Dyer të brendshme dhe të jashtme me rimeso druri, me disa zgjedhje  për ngjyrat

Vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme

Apartamentet jane me ambiente dite te medha, plot drite dhe pamje qe fut vetrata panoramike. Secili prej tyre ka nje ballkon te bollshem, 2 tualete, ku njeri eshte pjese e dhomes se gjumit bashkeshortore.  Dhomat e gjumit gjithashtu kane vetrata panoramike.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.106″][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.106″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_button button_text=”Dyqane” button_alignment=”center” _builder_version=”3.0.106″][/et_pb_button][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.106″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_button button_text=”Apartamente” button_alignment=”center” _builder_version=”3.0.106″][/et_pb_button][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.106″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_button button_text=”Parkim” button_alignment=”center” _builder_version=”3.0.106″][/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Explore
Drag