Vilat Elitare ndodhen në vijën e parë të ndërtimit, shumë pranë detit. Këto vila janë të pajisura me veranda dhe ballkone të orientuara me pamje nga deti. Janë të rrethuara me kopshte të gjelbëruara, kanë pishinë dhe ofrojnë luksin dhe privatësine në mënyrën më të mirë. Janë konceptuar në dy kate me hapësira të bollshme dhe moderne. Kanë një ambient dite të madh, si dhe 4 dhoma gjumi. Fasada e tyre është ideuar me vetrata të larta duke bërë të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës, si dhe pamje panoramike të hapesirave përreth.

Afatet e përfundimit të Resortit janë në Qershor 2020!
Rezervoni sa më parë VILËN TUAJ duke përfituar nga kreditimi deri në 70%!
Për më tepër informacion kontaktoni: 0692073531.